GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Piątek, 27 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Pożegnanie wakacji

 

Z okazji zakończenia wakacji w piątek 30 sierpnia 2013 w godzinach 17:00-20:00 zapraszamy dużych i małych do gospodarstwa Państwa Kocięckich na darmowe przejażdżki konne, oglądanie zwierząt domowych oraz ognisko!

 

 

Zapraszamy!

____________________________________________________________________________________________________

 

Relacja z RekreAKCYJNEGO pożegnania wakacji.

W piątek 30 sierpnia 2013 r. oficjalnie pożegnaliśmy wakacje! Wszystko odbyło się w gospodarstwie Państwa Kocięckich w Stawigudzie.

Podczas spotkania uczestnicy zostali przewiezieni bryczką oraz mieli możliwość spróbowania własnych sił na siodle pod okiem instruktora. W gospodarstwie można było również pooglądać zwierzęta takie jak: kozy, królika (przepięknej urody), świnkę wietnamską, różne gatunki ptaków: kury, gęsi, indyki, papugę i wiele innych. Równolegle paliło się ognisko, przy którym można było zjeść kiełbaskę i powspominać kończące się właśnie wakacje.

Serdecznie dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie oraz naszemu sponsorowi, którym jest Bank PKO BP, dzięki któremu ta inicjatywa mogła się odbyć. Również dziękuję Pani Sołtys- Annie Raczko za zapewnienie kiełbasek oraz mieszkańcowi Stawigudy, który pięknie przygrywał nam na skrzypcach oraz na altówce.

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszego miłego spotkania.

Ewelina Sugajska

rekreAKCJA@stawiguda.pl