GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Piątek, 30 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 1 dzień

Fotokonkurs "Warmińskie Klimaty 2019"/ Zapraszamy na wakacyjny plener fotograficzny do Tomaszkowa

Fotokonkurs "Warmińskie Klimaty 2019"/ Zapraszamy na wakacyjny plener fotograficzny do Tomaszkowa

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie Gmina Stawiguda i nasz wspaniały pasjonat Przemysław Burzyński serdecznie zapraszają miłośników fotografii na kolejne plenerowe spotkanie.

W czwartek 11 lipca br. o godz. 18:00 spotykamy się nad jeziorem Wulpińskim na tzw. "Wulpinku" by wspólnie fotografować (dojazd ul. Fregaty i Żaglową, skręt za budynkiem Żaglowa 9 w stronę jeziora).

PUNKT SPOTKANIA:
https://www.google.pl/maps/dir//53.7140966,20.3856048/@53.7144474,20.3862372,385m/data=!3m1!1e3?hl=pl

Przyczaimy się na zachodzące słońce... ale i nie tylko 

 

 

*uczestnictwo bezpłatne

 


Będzie to kolejna okazja do spotkania się w gronie fotoamatorów zakochanych w pięknie naszego regionu, wspólnego fotografowania i integracji.


W programie spacer brzegiem jez. Wulpińskiego w kierunku przesmyku przy Hotel Marina, skąd roztaczają się wspaniałe widoki samo jezioro i okolice jez. Wulpińskiego, będziemy doskonalić warsztat fotografii krajobrazowej i przyrodniczej.

 

Zapraszamy również do integracji przy "grzybku" i miejscu ogniskowym, zachęcamy do zabrania z sobą "koszyczków". Będzie okazja do rozmów o fotografii i nie tylko, podsumowań mijającego sezonu, pomysłach na przyszłe plenery.
 

Przewidujemy też małą niespodziankę- prezentację zdjęć z Peru Przemka Burzyńskiego, taki letni "mini-Klub Podróżnika" pod chmurką.


Zapraszamy serdecznie zarówno dotychczasowych, wiernych fanów naszych plenerów i spotkań, jak i nowe osoby, które pasjonują się fotografią i chcą dołączyć się do naszych wydarzeń.


Plener poprowadzi Przemek Burzyński.Zapraszamy!
Ewelina Sugajska- Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
Urszula Dobrzańska- Stowarzyszeni Tomaszkowo
Przemysław Burzyński- mieszkaniec Stawigudy/ miłośnik fotogfarii

 

Opublikowano: 2019-07-12 12:41:00

Powrót