GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Piątek, 27 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

Klub Podróżnika

 

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Tomaszkowo” wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają na spotkania podróżnicze organizowane przez Klub Podróżnika.

 

 

Czy Państwo również mają poczucie, że od jakiegoś czasu świat tak jakby się zmniejszył? Wszystko stało się bardziej dostępne i w zasięgu naszych możliwości. Kiedyś wyprawy do dalekich zakątków świata było można obejrzeć jedynie w filmach dokumentalnych przygotowywanych przez nielicznych. Obecnie, dzięki rozwojowi komunikacji lotniczej oraz możliwości kupienia tanich biletów dotarcie w przeróżne miejsca stało się dużo bardziej dostępne. Internet, do którego ma teraz dostęp prawie każdy umożliwia komunikację z ludźmi z całego świata. Fotografia jak i zapisy video również zrobiły niesamowity postęp.

To wszystko sprawiło, że podróże, o których do niedawna można było jedynie pomarzyć stały się możliwe do realizacji dla każdego z nas.

 

W związku z tym zapraszamy na nasze spotkania osoby, które postanowiły spróbować swoich sił i ruszyły zarówno w Polskę jak i w świat. Każda podróż uczy, otwiera nasze głowy i pozwala spojrzeć na ludzi i przyrodę z innej perspektywy.

Te różne perspektywy chcemy zobaczyć, posłuchać i skosztować w naszym kameralnym gronie wśród sąsiadów, przyjaciół i miłośników ekstremalnych lub mniej ekstremalnych przygód. Stąd też pomysł na Klub Podróżnika. Te spotkania mają udowodnić tym, którzy jeszcze się wahają, że każdy może podróżować oraz że sposobów na to jest wiele. Możemy wspólnie podzielić się wiedzą co, gdzie warto zobaczyć. Szukamy inspiracji na dalsze rozszerzanie własnych horyzontów.

 

Osoby, które chciałby zaprezentować relację ze swojej podróży mogą kontaktować się z nami mailowo: rekreakcja@stawiguda.pl lub telefonicznie: 509 757 294

 

Prezentacje odbywają się w sezonie jesienno-zimowym w świetlicy „Dom Warmiński” w Tomaszkowie przy ulicy Żurawiej 3:

Do zobaczenia!

 

Ewelina Sugajska

GOK Stawiguda