GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Wtorek, 27 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

KLUB PODRÓŻNIKA/ VII edycja/ 4 spotkanie- Ameryka Południowa 16.01.2020

KLUB PODRÓŻNIKA/ VII edycja/ 4 spotkanie- Ameryka Południowa 16.01.2020

Nowy Rok rozpoczęliśmy od fantastycznego spotkania z Małgorzatą Ślusarczyk oraz Krzysztofem Kotkowskim, które odbyło się w czwartek 16.01.2020 r. w świetlicy wiejskiej w Tomaszkowie (Gmina Stawiguda). Prezentacja zatytułowana „TATAR TEAM w Ameryce Południowej” to film składający się z 2 części przedstawiający opowieść o podróży po Chile, Wyspie Wielkanocnej, Boliwii oraz Argentynie.

 

KLUB PODRÓŻNIKA to nie tylko opowieści, zdjęcia czy filmy ale również kulinaria. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od poczęstunku przygotowanego przez naszych gości. Klubowicze mieli okazję spróbować przepysznego tatara oraz chilijskich trunków. Nie zabrakło również ciast od naszych przecudownych pań z Majd: Helenki, Joli oraz Tereski, za co ogromnie dziękujemy! Wszystko wyśmienite.

Film przygotowany przez pana Krzysztofa był niezwykle interesujący. Oprawiony w dowcipny komentarz i wiele rzeczowych informacji pozwolił nam przenieść się do tych egzotycznych miejsc. Warto również pochwalić za świetną muzykę, która towarzyszyła przedstawianym scenom. Cóż... kto nie był, niech żałuje, gdyż gromkie brawa na zakończenie prezentacji mówiły same za siebie. Było super! Bardzo, bardzo dziękujemy.

Przypominamy, że organizatorami KLUBU PODRÓŻNIKA jest Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Spotykamy się w sezonie jesienno-zimowym raz w miesiącu termin dostosowując do naszych gości. Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie www.gok.stawiguda.pl oraz na Facebooku @gokstawiguda oraz @SWILTomaszkowo.

Relacja: Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie


Jeśli mają Państwo chęć opowiedzieć o swojej podróży zapraszamy do kontaktu:

Urszula Dobrzańska- Stowarzyszenie Tomaszkowo
tel. 501 243 057
e-mail: uladob@o2.pl
www.tomaszkowo.com.pl


Ewelina Bladosz- Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
tel. 509 757 294
e-mail: rekreakcja@stawiguda.pl
www.gok.stawiguda.pl

Opublikowano: 2020-01-17 14:06:00

Powrót