GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Czwartek, 22 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 8 dni

Plener fotograficzny  „Warmińskie Klimaty 2017”- MAKRO 22.04.2017

Plener fotograficzny „Warmińskie Klimaty 2017”- MAKRO 22.04.2017

W sobotę 22 kwietnia 2017 r. odbył się pierwszy plener fotograficzny organizowany w ramach przygotowań do fotokonkursu „Warmińskie Klimaty 2017”. Dzięki zaangażowaniu Przemysława Burzyńskiego- mieszkańca Stawigudy, fotografa amatora, pasjonata fotografii krajobrazowej i podróżniczej mieliśmy okazję wziąć udział w plenerze, który sam poprowadził. Tematem przewodnim była „Wiosenna MAKRO-PRZYRODA czyli odkrywamy świat makrofotografii”.

 

W pięknym ogrodzie gospodarza kilkunastoosobowa grupa pasjonatów fotografii przyglądała się z bliska kwiatom, liściom i innym drobnym szczegółom, które najczęściej zostają niedostrzeżone. Okazało się, że jest to świat ciekawy, bardzo zróżnicowany i wart naszej uwagi.

 

W imieniu organizatorów Urszuli Dobrzańskiej ze Stowarzyszenia „Tomaszkowo” oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie serdecznie dziękujemy Przemkowi za poświęcony czas, zaproszenie do siebie i zaangażowanie w działania związane z fotokonkursem „Warmińskie Klimaty”.

 

Już dziś zapraszamy na kolejny plener fotograficzny, który poprowadzi miłośniczka fotografii pani Jolanta Koliko (zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pani Joli: http://jolantakolinko.pl/ ). 27 maja br. zabierze nas do jednego ze swoich ulubionych miejsc, jakim jest okolica Bartąga i rzeki Łyny. Szczegóły wkrótce.

 

Relacja: Ewelina Sugajska

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Opublikowano: 2017-04-25 09:50:00

Powrót