GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Czwartek, 22 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 8 dni

RekreAKCJA 2015- IV marsz nordic walking w Miodówku

RekreAKCJA 2015- IV marsz nordic walking w Miodówku

W sobotę 13 czerwca 2015 r. o godz. 11:00 w Miodówku po raz IV odbył się trening z instruktorem nordic walking- Markiem Molędą.

 

Piękna, ciepła i słoneczna pogoda zapowiadająca zbliżające się wielkimi krokami lato może zachęcać do lenistwa, lub jak kto woli do nowych wyzwań. Nam do drugiej opcji jest zdecydowanie bliżej. Czwarte, z zaplanowanych na dziesięć spotkań w ramach RekreAKCJI w tym sezonie odbyło się w miejscowości Miodówko. Kojarzy się słodko, prawda?

Kontynuujemy zmagania z własnymi słabościami i kształtujemy charaktery, oraz podziwiamy przyrodę okalającą przepiękne miejscowości naszego regionu. Sobotnia trasa prowadziła głównie terenami leśnymi, tylko dzięki nim mogliśmy utrzymać wysoką intensywność, oraz doskonalić technikę marszu. Oprócz kijów wykorzystaliśmy taśmy thera-band po to by podnieść zaangażowanie mięśni pośladków i oraz mięśni grzbietu.

 

Mieliśmy również okazję spotkać na swojej drodze biegnących zawodników RAJDU NA ORIENTACJĘ odbywającego się pod hasłem MAZURSKIE TROPY. Gratulujemy wytrwałości i ze swojej strony zapewniamy, że robimy wszystko by móc wziąć udział w następnej edycji tej fajnej inicjatywy!

 

Jako instruktor po raz kolejny muszę pogratulować uczestnikom coraz wyższego poziomu sprawności ciała zarówno w ujęciu siły mięśniowej oraz czucia, a także sprawności układu sercowo- naczyniowego.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Marek Molęda- instruktor nordic walking

Opublikowano: 2015-06-15 11:13:00

Powrót