GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Wtorek, 24 listopada 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 6 dni

RekreAKCJA 2016- spływ kajakowy po rzece Marózka 14.08.2016

RekreAKCJA 2016- spływ kajakowy po rzece Marózka 14.08.2016

W niedzielę 14 sierpnia 2016 r. odbył się ostatni w tym sezonie spływ kajakowy po rzece Marózka zrealizowany w ramach RekreAKCJI.

 

Drodzy Pastwo sezon kajakowy, który można było przeżyć z nami oficjalnie zamykamy. W tym roku zaproponowaliśmy cztery spływy po tej samej trasie, po to aby każdy mógł popłynąć tą niezwykle malowniczą rzeką. We wszystkich spływach łącznie wzięło udział około 100 osób. Wszystkie prowadzone były przez przewodnika PTTK- pana Kazimierza Kisielewa, dzięki któremu dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek zarówno historycznych jak i przyrodniczych. Nad bezpieczeństwem czuwali ratownicy WOPR, którzy na szczęście nie musieli interweniować. Pływaliśmy na kajakach z wypożyczalni sprzętu FULL-SPORT z Plusk. Na terenie wypożyczalni po każdy spływie czekało na uczestników przygotowane ognisko, na którym można było odpocząć i upiec coś smakowitego. Całej kadrze serdecznie dziękujemy za owocną współpracę.

 

Mamy nadzieję, że uczestnicy spływów spędzili z nami miło czas i że zobaczymy się ponownie na wodach w przyszłym roku jak i na innych aktywnościach realizowanych w ramach RekreAKCJI.

 

Ewelina Sugajska- koordynatorka RekreAKCJI

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Opublikowano: 2016-08-16 10:39:00

Powrót