GOK Stawiguda

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Dzisiaj jest Wtorek, 27 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 3 dni

RekreAKCJA 2019/ IV spływ kajakowy Łyną 28.07.2019

RekreAKCJA 2019/ IV spływ kajakowy Łyną 28.07.2019

W ostatnią niedzielę lipca 28.07.2019 odbył się IV i zarazem ostatni spływ kajakowy organizowany w ramach RekreAKCJI przez Gminę Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Ze względów niezależnych od nas tym razem musieliśmy zmienić przebieg trasy i spłynęliśmy Łyną ale rozpoczynając od jej źródeł w pobliżu miejscowości Orłowo do miejscowości Ząbie.

 

Tym razem pogodna nie była kapryśna i słońce towarzyszyło uczestnikom podczas całego spływu. Zdjęcia w pełni oddają jak pięknie jest na rzece wśród przyrody.

Serdecznie dziękujemy za miłą współpracę w tym sezonie przewodnikowi PTTK panu Kazimierzowi Kiselewowi, który swoją wiedzą dzielił się ze wszystkimi podczas tych wydarzeń rekreacyjnych. Nad bezpieczeństwem kajakarzy w charakterze ratowników WOPR czuwali Aleksandra Harpak oraz Jacek Lendzian- również serdecznie dziękujemy. Dzięki Wam zawsze czujemy się bezpiecznie :) No i oczywiście nie możemy zapomnieć o wypożyczalni sprzętu wodnego FULL-SPORT (Przystań Pluski). Pan Paweł Filipek wraz z załogą od lat udostępnia nam swoje kajaki oraz dzięki busikom jest w stanie zawieźć uczestników w każde nawet najodleglejsze miejsce.

 

Mamy nadzieję, że wszystkim podobały się organizowane przez nas spływy. Zapraszamy za rok a w międzyczasie zachęcamy do korzystania z przepięknych jezior ale również i lasów znajdujących się na terenie Gminy Stawiguda.

 

Relacja: Ewelina Sugajska- koordynatorka RekreAKCJI
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Opublikowano: 2019-07-30 09:46:11

Powrót