Dzisiaj jest Piątek, 30 października 2020. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 1 dzień

RekreAKCJA- listopad 2017 zaprasza na TRENING FUNKCJONALNY

Zapraszamy na kolejny bezpłatny TRENING FUNKCJONALNY realizowany w ramach RekreAKCJI.

TRENING FUNKCJONALNY- jest to rodzaj intensywnych ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Polega na imitowaniu ruchów, które wykonujemy na co dzień przy zwykłych czynnościach, ale w szybszym tempie i z wieloma powtórzeniami.

Zajęcia prowadzi trener Adrian Turkowski
Trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej specjalizujący się w kulturystyce, sportach siłowych, dietetyce i suplementacji.

Zajęcia dedykowane się zarówno paniom jak i panom. Zapraszamy również starszą młodzież, która chce poprawić swoją kondycję.

Zapraszamy na bezpłatny trening, podczas którego każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości i zdecydować, czy taka forma aktywności odpowiada.

Informacje:
- 14.11.2017 r. (wtorek)
- godz. 18:00

- uczestnictwo bezpłatne!

- hala sportowa byłego Gimnazjum w Stawigudzie (ul. Leśna 1)
- na zajęcia prosimy zabrać wygodny strój sportowy, obuwie na zmianę oraz dużo wody, która z pewnością się przyda :)

- trener- Adrian Turkowski tel. 505 991 777

- zajęcia prowadzone są cyklicznie- odpłatnie, a w każdy drugi wtorek miesiąca zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia w ramach RekreAKCJI.

Opublikowano: 2017-10-31 10:54:00