Dzisiaj jest Sobota, 23 września 2017. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

II Gminny DZIEŃ KOBIET w Stawigudzie

W środę 8 marca 2017 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolenego w Stawigudzie o godz. 17:00 odbył się II GMINNY DZIEŃ KOBIET. Organizatorzy Gmina Stawiguda, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stawigudzie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie przygotowali liczne atrakcje na to wydarzenie.

Do tej akcji przyłączyło się wielu partnerów. Przekazali na ten cel ponad 70 upominków, które zostały przekazane paniom. Trzy koła Gospodyń Wiejskich w Stawigudzie, Gryźlinach i Rusi upiekły różnorodne ciasta. Kucharz Mirosław Rynduch skomponował specjalnie na ten dzień kolorowe i wyjątkowo pyszne przekąski. Pracownicy oraz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Stawigudzie pomagali w przygotowaniu sali.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i poświęcony czas.

Strażacy powitali panie szerokim uśmiechem oraz czerwoną różą. Spotkanie uświetniały występy muzyczne. Na scenie zagrali i zaśpiewali: podopieczna Gminnego Ośrodka Kultury, Zespół „KOSEJDER”, Piotr Ray, oraz gwiazda wieczoru Darek Bernatek, który wprowadził na sali magiczny nastrój. W międzyczasie wszyscy chętni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie wykorzystując przeróżne fotogadżety.

Niezmiernie nam miło, że blisko 200 mieszkanek naszej gminy przyjęło zaproszenie i przybyło do Stawigudy by z nami spędzić ten dzień. Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom był on dla pań naprawdę wyjątkowy i że za rok spotkamy się by ponownie wspólnie go przeżyć.

Partnerzy:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie

KINO STUDYJNE AWANGARDA 2 w Olsztynie

Restauracja ALIBI w Stawigudzie

Zajazd U LESZKA

ZŁOTY STRUG w Pluskach

HOTEL JABŁOŃSKI w Dorotowie

KAWIARNIA MOJA w Olsztynie

WARMIA PARK w Pluskach

WULPINK Pensjonat & Restauracja w Majdach

MAZURSKIE MIODY

BROWAR WARMIA w Olsztynie

PHU ADAM WALKOWIAK

PRZYSTAŃ Hotel&Spa w Olsztynie

Sklep RELEX w Stawigudzie

Wiesław Śnieżko

KARCZMA W STODOLE w Tomaszkowie

IMPORT-SERVICE Szczepan Birkow "Kawa itp."

REMONDIS Olsztyn

Stolarnia Jerzy Bukowski

MARKUS Producent mebli

Archidiecezjalny Ośrodek Charytatywny CARITAS Archidiecezji Warmińskiej w Rybakach