Dzisiaj jest Sobota, 23 września 2017. Do najbliższego wydarzenia pozostało: 0 dni

O nas

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie jest  placówką utworzoną w 1976 r. przez Gminną Radę Narodową w Stawigudzie. Początkowo siedziba znajdowała się w budynku Urzędu Gminy. Od 1995 r. mieści się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawigudzie. Jest samorządową jednostką kultury i podlega pod Urząd Gminy.

Podstawą działalności jest prowadzenie zajęć tematycznych: muzycznych, plastycznych, ruchowych jak również organizowanie szeregu imprez cyklicznych takich jak konkursy, przeglądy oraz wydarzenia plenerowe kierowane do mieszkańców i sympatyków gminy Stawiguda.

Zapraszamy do zapoznania się ze sztandarowymi imprezami realizowanymi corocznie przez naszą placówkę. W ofercie mamy propozycje wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych jak również dla całych rodzin.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oferuje szeroki zakres działań edukacyjnych oraz kulturalnych.

Dzieciom proponujemy:
naukę gry na instrumentach, naukę śpiewu, zajęcia plastyczne, zajęcia taneczne i ruchowe.
Osoby dorosłe mogą przyłączyć się do:
koła malarskiego lub zapisać na zajęcia taneczno-ruchowe.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Odbywają się w świetlicach wiejskich znajdujących się w miejscowościach : Bartąg, Ruś, Tomaszkowo, Dorotowo, Majdy, Stawiguda, Pluski, Wymój, Gryźliny.

Serdecznie Zapraszamy!