Serdecznie zapraszamy na piąte spotkanie IX edycji Klubu Podróżnika, które odbędzie się we wtorek 06.02.2024 r. o godzinie 17.30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2.

Naszym gościem będzie Małgorzata Olejnik a tytuł spotkania to „FIESTA PERUWIAŃSKA– opowieść o kulturze, historii, mieszkańcach i kuchni dawnego kraju Inków”.

4-32b
IMG1015-na-wyspie-Amantani-jezioro-Titicaca-Peru-042014
fiesta
Machu-Picchu-Peru-042014
W-Ollantaytambo-wieta-Dolina-Inkow-Peru-042014

Tym razem zapraszamy do Ameryki Południowej– a konkretnie do PERU.
Naszym gościem będzie podróżniczka, która mieszkała 4 lata w tym pięknym kraju, wróciła gnana tęsknotą za magiczną Warmią. Jest właścicielką znanej w regionie agroturystycznej Leśniczówki Gaja w Kabornie jednak wierna swojej fascynacji raz w roku organizuje wyprawy do kraju Inków.

Na spotkaniu będziemy mogli obejrzeć zdjęcia i wysłuchać opowieści z kolejnych wypraw a także posmakować oryginalnej peruwiańskiej herbatki.

Organizatorzy spotkania:
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz)
Stowarzyszenie Tomaszkowo (Ula Dobrzańska)
Wydarzenie wspiera Gmina Stawiguda

KLUB_PODROZNIKA_IX_edycja_PLAKAT_5_spotkanie_Peru_na_strone_GOK_2.jpg