🎬🌟 ZAPRASZAMY DO GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W STAWIGUDZIE! 🌟🎬
Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowy film, który zabierze Was w podróż po zakamarkach naszego Ośrodka Kultury.

🤝 Poznaj nasz Zespół: Dowiedz się więcej o utalentowanych osobach, które tworzą magię kulturalną w naszej społeczności.
 🎨 Kulisy Wydarzeń: Zobacz kto stoi za wydarzeniami, koncertami i warsztatami.

🌈 WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:
 🌟 Wspólnota Kulturalna: GOK to miejsce, gdzie tworzymy razem niezapomniane chwile.
 🤹 Różnorodność Wydarzeń: Od koncertów po warsztaty, mamy coś dla każdego!
 🚀 Rozwijaj Talenty: Dołącz do nas, aby odkryć swoje ukryte talenty i pasje.
📣 Dołącz do Społeczności GOK! Zostań częścią kulturalnego życia gminy Stawiguda! 🎉

Nie przegap tego wyjątkowego filmu, który pokaże Ci, jak Gminny Ośrodek Kultury staje się miejscem, gdzie sztuka i społeczność łączą się w jedno! 🌟🤗

W tym miejscu składamy serdecznie podziękowania dla Michał Kontraktowicz Wójt Gminy Stawiguda, @ Magdalena Matracka Zastępca Wójta Gminy Stawiguda, Pani Skarbnik Renaty Wieczorek i całego zespołu rozliczeń finansowych, pracownikom referatów gminy za wspieranie i współtworzenie kultury.

Dziękujemy Dyrektorom i pracownikom placówek oświatowych, wszystkim osobom, z którymi mamy przyjemność współpracować i oczywiście naszym najlepszym odbiorcom, którzy wspólnie z nami kreują życie kulturalne gminy Stawiguda.

Dziękujemy Jackowski Wiesław DRON X system za filmowe spotkania i realizację filmu promocyjnego.