We wtorek 20.02.2024 r. mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu XII już tomik wierszy „Ulepione z Wiatru i Snu”. Co roku mieszkańcy Gminy Stawiguda i miłośnicy poezji nadsyłają swoje wiersze z których powstaje tomik.

Na spotkaniu, w miłej atmosferze autorzy wierszy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz własny egzemplarz tomiku. Była to również okazja do przeczytania swoich prac. W tej publikacji znajdują się wiersze zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Opracowanie wykonała Bogusława Masłowiecka-Miotk a zredagował Witold Lubowiecki. Ilustracje przygotowały panie z Koła Malarskiego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie oraz dzieci uczestniczące w zajęciach realizowanych w naszym Ośrodku Kultury.

Na scenie zaprezentował swoje wiersze w wersji muzycznej Piotr Ray a wieczór umilił występ utalentowanego muzyka o pseudonimie artystycznym Apolinary POlek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zachęcamy do dalszych twórczych działań.

Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Działanie wspiera Gmina Stawiguda.

Prowadzenie wydarzenia: Lidia Milik
Przygotowanie Sali: Jagoda Sokal