Jedziemy poznać cały Gościniec Niborski.

III edycja "Gościńca dla wytrwałych" jest organizowana w ramach RekreAKCJI przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.

W niedzielę 09 czerwca zapraszamy na wykręcenie blisko 100 km. Będzie to cały Gościniec Niborski (z Bartąga do Napiwody), a z powrotem Warmińska Łynostrada (od źródeł rzeki Łyny do Bartąga).

RekreAKCJA_2024_baner_dlugi.jpg

Start o 9:00 pod "piekarnią" w Bartągu (w pobliżu kościoła). Trasa powiedzie przez okolice Rusi, jez. Dłużek, Kurki, okolice Brzeźna Łyńskiego do Napiwody. W drodze powrotnej odwiedzimy rezerwat przyrody "Źródła rzeki Łyny" i wjedziemy na oznakowany szlak rowerowy Warmińska Łynostrada. Planowany powrót ok. godz. 16:00 (tempo rekreacyjne z postojami, 18-20 km/h).

Bezpośredni kontakt z Prowadzącym: 507 617 656 (można gonić grupę lub namierzać gdzie się aktualnie znajduje).

Na półmetku u źródeł Łyny będzie bezpłatna kawa (bierzcie ze sobą II śniadanie!) i losowanie książki ściśle związanej z tematyką wycieczki.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie! Wystarczy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia, nazwiska oraz nr kontaktowego. Na zgłoszenia czekamy do piątku 07 czerwca do godz. 20:00.

UDZIAŁ BEZPŁATNY

Koordynatorka RekreAKCJI: Ewelina Bladosz