🛜 Od środy 11 września, godz.19:45-20:35 startują nasze pierwsze zajęcia FORMUŁA S Fitness w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Leśna 2 w Stawigudzie

Potrzebujesz wzmocnić kondycję, może chciałbyś popracować nad sylwetką, a może po prostu chcesz spędzić czas w gronie Kobiet?

- Nieważne ile masz lat,

- Nieważne jaką masz kondycję,

- Nieważne ile ważysz i jak wyglądasz.

W naszej grupie poczujesz się zaopiekowana i pewna siebie, nie będziesz "bezimiennym odbitym karnetem", ale poczujesz ciepło i przyjaźń, w grupie wspierających się Kobiet 😉

Jesteś ze Stawigudy, albo masz koleżanki ze Stawigudy ? Poleć nasze zajęcia, właśnie zbieramy nową grupę 😉

Zapisy na: www.salsafit.pl

Cena 89zł za karnet 5 zajęć.

AKCEPTUJEMY KARTY:

- multisport

- medicover sport

- fit profit

- pzu system

ZAPISY przez:

- Formularz online https://salsafit.pl/zapisy-online/

- Lub telefonicznie 505 276 709

Co to jest Formuła S Fitness ?

Czyli szybki sposób na osiągnięcie rozmiaru S

Rewolucyjny trening fitness dzięki któremu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, wzmocnisz mięśnie i ujędrnisz ciało.

Formuła S to unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów treningu w jednym: TABATA, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE i ROZCIĄGAJĄCE.

Formuła S to trening interwałowy, gdzie każda część trwa 4 minuty. Elementy treningu zostały ułożone w taki sposób, żeby ciało ciągle pracowało ale za razem odpoczywało.

FITNESS_Stawiguda.png