Serdecznie zapraszamy dzieci od 10 roku życia oraz dorosłych na warsztaty ceramiczne, których organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

Wyposażenie pracowni ceramicznej zostało zrealizowane w ramach projektu "Kontynuacja unowocześniania działalności kulturalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie". Projekt dofinansowany był ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Warmińsko - Mazurskiego na lata 2014-2020. Dziękujemy Michał Kontraktowicz Wójt Gminy Stawiguda, Magdalena Matracka Zastępca Wójta Gminy Stawiguda oraz pracownikom Referatu Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych za wspieranie działań na rzecz rozwoju Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie.

Co oferujemy:
- Nauka podstawowych technik ceramicznych
- Tworzenie unikalnych przedmiotów z gliny
- Indywidualne konsultacje i wsparcie instruktora
- Inspirująca atmosfera i możliwość wymiany doświadczeń

➡️ Temat warsztatów: „KUBEK Z UCHEM”
- Uczestnicy warsztatów na pierwszych zajęciach będą lepić kubek z uchem
- W kolejnym etapie samodzielnie poszkliwią wykonaną pracę

🗓️ Kiedy:
Dorośli- środy 04 i 18 września 2024 r.
Dzieci (10+)- czwartki 05 i 19 września 2024 r.

⏰ O której:
I zajęcia: 17:30- 19:30
II zajęcia: 17:30- 18:30

🏫 Gdzie:
ul. Leśna 2, Stawiguda
Zapewnione materiały:
- Glina ceramiczna
- Narzędzia do formowania i dekorowania
- szkliwa ceramiczne
- Piec do wypału

💲 Cena:
100 zł (2 spotkania/ w sumie 3 h zajęć)
Opłaty należy dokonać przelewem na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie:
Bank Spółdzielczy w Olsztynku 80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem: Imię i nazwisko uczestnika, miesiąc za który wnoszona jest opłata, oraz nazwę opłacanych zajęć
lub osobiście (gotówką) w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 (pokój nr 7)

👱‍♀️ Prowadząca:
Ida Popis- ceramiką zajmuje się od 2011 roku. Studiowała rzeźbę na UMK w Toruniu i w ASP w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra sztuki w zakresie rzeźby, ze specjalizacją w ceramice. Tworzy prace dekoracyjne i użytkowane inspirowane naturą, a w szczególności światem roślin i grzybów.

📧 Zapisy:
- osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 (pokój nr 7)
Należy podać imię, nazwisko, grupę (dorośli lub dzieci), w przypadku grupy dziecięcej wiek dziecka oraz nr. telefonu.
WAŻNE-> Potwierdzeniem wpisania na listę jest otrzymanie maila zwrotnego z taką informacją.

Dołącz do nas i daj upust swojej wyobraźni tworząc wyjątkowe dzieła ceramiczne!

PLAKAT_WARSZTATY_CERAMICZNE_wrzesien_2024_na_strone.jpg