Zapraszamy na wrześniową grę terenową. Tym razem bazę organizujemy w Gągławkach, a trasy powiodą drogami i ścieżkami po Lasach Łańskich, w pobliżu wsi Ruś, Pluski, jez. Łańskiego i Plusznego oraz rzeki Łyny.

RekreAKCJA_2024_baner_dlugi_.jpg

Wydarzenie realizowane jest w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie przy wsparciu Gminy Stawiguda.

Zadaniem uczestników będzie samodzielne pokonanie ok. 15 km (trasa RELAKS) lub ok. 25 km (trasa SPORT), odszukanie punktów kontrolnych i wykonanie tam specjalnych zadań. Każdy kolejny punkt będzie przybliżał do finałowego hasła.

Poza rowerzystami do udziału zapraszamy także biegaczy, miłośników Nordic Walking i piechurów, ponieważ w naszej zabawie nie ma bezpośredniej rywalizacji- nie mierzymy czasu i nie ma podium- upominki na mecie są jednakowe dla wszystkich. Wystarczy zaliczyć komplet punktów kontrolnych i zmieścić się w wyznaczonym limicie czasu (powrót na metę do godz. 14:30).

Startować można w 2-5osobowych ekipach (np. rodzina, znajomi) lub solo.

Na mecie będzie czekać  bufet, upominki i finałowe losowanie nagród.

Bramka startowa otwarta w godz. 10:30-11:30 (start "rozproszony" zamiast startu wspólnego).

Liczba miejsc ograniczona! Udział tylko dla wcześniej zapisanych osób/ekip! Zgłoszeniowy e-mail powinien zawierać:

1. Imię i nazwisko każdej zgłaszanej osoby,

2. Nazwę drużyny (lub pseudonim uczestnika solo) nawiązująca do kończącego się Lata,

3. Wariant RELAKS / SPORT

4. Sposób pokonania trasy (rower, bieg, kijki, marsz)

Wiadomość należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 września do godz. 20:00.

W mailu zwrotnym przekażemy dokładną lokalizację startu oraz niezbędne szczegóły.

O wpisie na listę startową decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej i przyjmowania zgłoszeń na listę rezerwową

UDZIAŁ BEZPŁATNY

Koordynatorka RekreAKCJI: Ewelina Bladosz