Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty kulinarne "Viva las Tapas", organizowane w ramach projektu "Samolot kultury – kierunek Hiszpania", we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Młodzieży gminy Stawiguda.

Gościem specjalnym warsztatów będzie Sergio Rodriguez Luque z Teneryfy, który podzieli się swoją wiedzą i pasją do hiszpańskiej kuchni. Wspólnie przygotujemy tradycyjne dania hiszpańskie, takie jak:
Mojo picante i Mojo verde,
Tortilla española,
Gazpacho andaluz.

Warsztaty odbędą się 18 października br. o godz. 17:30 w sali "Klub Seniora" w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2

Projekt "Samolot Kultury – kierunek Hiszpania" dofinansowany jest z budżetu gminy Stawiguda w ramach konkursu na delegowanie zadań publicznych.

Wstęp na warsztaty jest wolny. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: 509-757-294. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Koordynacja projektu: Lidia Milik, wsparcie organizacyjne Magdalena Faszcza Studio Animacji Ruchowej Rytm

Zapraszamy do wspólnego odkrywania smaków Hiszpanii!