Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudziei gmina Stawiguda serdecznie zapraszają Panie 18+, mieszkanki gminy Stawiguda na warsztaty rozwojowe realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą się 22 października (wtorek) w godz. 17.30-20.30 w sali widowiskowej GOK i 23 października (środa) w godz. 17.30-20.30 w świetlicy Nad Łyną w Rusi

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty „Siła spokoju – jak Radzić Sobie ze Stresem i Depresją”, które poprowadzi doświadczona psycholożka – Marzena Zahorska
Warsztaty skierowane są do kobiet, które pragną lepiej zrozumieć mechanizmy stresu i depresji oraz nauczyć się skutecznych metod radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami emocjonalnymi.

Podczas spotkania uczestniczki:
Dowiedzą się, jak rozpoznać pierwsze oznaki przeciążenia stresem i depresji oraz jak reagować na sygnały płynące z ciała i umysłu.
Poznają techniki relaksacyjne i narzędzia do codziennego radzenia sobie ze stresem.
Zgłębią zagadnienia związane z budowaniem zdrowej samooceny i asertywności, które pomagają w zachowaniu równowagi emocjonalnej.
Nauczą się, jak stworzyć przestrzeń dla siebie, aby skutecznie regenerować siły psychiczne i fizyczne.

O prowadzącej:
Marzena Zahorska jest mieszkanką naszej gminy. Od dziesięciu lat mieszka w Miodówku. Od blisko dwudziestu lat jest psychologiem. Przez większość tego czasu kierowała pracownią psychologiczną i zajmowała się głównie diagnozą psychologiczną, czyli prowadzeniem badań psychologicznych, z wykorzystaniem testów, pozwalających na poznanie głównych cech osobowości i temperamentu, które w różnym nasileniu mają wszyscy ludzie. Badania psychologiczne pozwalają nie tylko odkryć to, jakie mamy cechy, co najczęściej sami o sobie wiemy, ale również prognozować, jak w związku z tym zachowamy się w różnych sytuacjach, które jeszcze się nie wydarzyły. Równo rok temu postanowiła odejść z pracy na etacie i podejmować zadania, które przyniesie jej los.

𝐙𝐀𝐏𝐈𝐒𝐘 telefoniczne 509-757-294 w godzinach pracy biura GOK Pn - Czw.
8.00-16.00 Pt. 8.00-15.00 do 21 października br. 𝐝𝐨 𝐰𝐲𝐜𝐳𝐞𝐫𝐩𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜 - 𝐝𝐞𝐜𝐲𝐝𝐮𝐣𝐞 𝐤𝐨𝐥𝐞𝐣𝐧𝐨𝐬́𝐜́ 𝐳𝐠ł𝐨𝐬𝐳𝐞𝐧́.

𝐖𝐒𝐓𝐄̨𝐏 wolny dla mieszkanek gminy Stawiguda! W ramach projektu "Kobiety nałogom pasywne - mocne, aktywne, kreatywne" dofinansowanego przez Gminną komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stawigudzie.

Czekamy na Was!
Marzena Zahorska i Lidia Milik

fot. Freepik

WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik