Zapraszamy na drugie spotkanie X edycji KLUBU PODRÓŻNIKA z Krzysztofem Kotkowskim i Małgorzatą Ślusarczyk pt. „OMAN - W krainie Sindbada Żeglarza”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 19.11.2024 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 o godz. 17:30.

Organizatorami KLUBU PODRÓŻNIKA są: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie (Ewelina Bladosz) oraz Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo (Ula Dobrzańska). Działanie wspiera Gmina Stawiguda.

OMAN

Oman to jedyne państwo na „O”, ale nie tylko to czyni go wyjątkowym. Pachnący kadzidłem i orientalnymi przyprawami Oman czaruje zmysły i zaskakuje różnorodnością krajobrazów. Współczesny Oman to nowoczesne, stabilne i bezpieczne państwo, które jednocześnie z powodzeniem zachowuje swoje dziedzictwo kulturowe, przez co staje się coraz bardziej atrakcyjnym celem podróży dla turystów z całego świata.

KLUB PODRÓŻNIKA/ X edycja/ 2 spotkanie:

- 19.11.2024 r. (wtorek)

- godz. 17:30

- sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, ul. Leśna 2

- goście: Krzysztof Kotkowski, Irena Ślusarczyk

- tytuł spotkania: OMAN - W krainie Sindbada Żeglarza

____________

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

Koordynatorka: Ewelina Bladosz

KLUB_PODROZNIKA_X_edycja_PLAKAT_2_spotkanie_Oman_na_strone.jpg